Klaes CZ

Firmu Horst Klaes GmbH & Co. KG založil v roce 1983 Horst Klaes v Rosenheimu. Její současné sídlo se nachází v Bad Neuenahr-Ahrweiler. Přibližně se 220 zaměstnanci, 26 jazykovými verzemi a více než 7.000 licencemi programu.

Naše řešení nejsou určená jen pro výrobce oken a dveří, ale také pro výrobce fasád a zimních zahrad. Samozřejmě pro prodejce máme speciální softwarový produkt, který je vyvinut na míru a dle potřeby prodejce. Pro každou velikost podniku existuje vhodné softwarové řešení.

Prostřednictvím neustálého vývoje – s uchem na trhu – jsou již dnes naše řešení postavená tak, že mohou být zcela individuálně sestavená pro Vaši firmu.

S jakoukoliv částí našeho řešení můžete jako „malí" začít a v klidu, kousek po kousku budovat. Zaručujeme Vám mnohem snadnější vstup a můžete si být jisti, že Klaes software může růst s Vámi.


Společnost Klaes CZ je zařazena v oborech činnosti Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Klaes CZ něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Klaes CZ a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Klaes CZ s.r.o.
    Pod Horou 319/23
    274 01 Slaný
    Česká republika
  • IČO: 27436624
  • DIČ: CZ27436624
Klaes CZ
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace