KFD - plastová okna s.r.o.

KFD – plastová okna s.r.o. Působí na trhu již 20 let, je výhradně český výrobce z německého systému REHAU.

Firma KFD – plastová okna s.r.o. působí na trhu již 18 let a je ryze českým specializovaným výrobcem, zabývajícím se výrobou, prodejem a montáží plastových oken a dveří systému REHAU. Své získané zkušenosti a poznatky na základě bohaté praxe, promítá do produkce ve svém oboru, investuje do dalšího rozvoje, ale především se koncentruje na spokojenost klientely od prvního kontaktu až po konečnou realizaci zakázek. Doplňkovým dodávkovým a montážním programem je také stínící technika, interiérové dveře, garážová vrata s příslušenstvím a skleněné systémy. Samozřejmostí je poskytování záručního i pozáručního servisu.

Operativně vypracujeme na základě Vašich požadavků naše nabídky a následně kompletně zrealizujeme s dodávkou všech standardních i atypických produktů. Dáváme přednost prvotní konzultaci s klienty, na jejíž základě pak vytvoříme nabídku, nebo již objednávku zakázky. Neváhejte nás kontaktovat.


V našem obchodě, jenž zastává pozici vzorkové provozovny a zároveň prostředí k příjemnému posezení určeného pro konzultaci Vašich přání, je možno si prohlédnout širokou škálu materiálových a barevných vzorníků včetně možnosti získat bližší informace o v oblasti používaných technologií, kdy Vám rádi pomůžeme s Vašimi dotazy ohledně výroby a montáže.

Samozřejmostí je bezplatné zaměření na stavbě včetně vypracování cenové nabídky, poradenství a poskytování záručního i pozáručního servisu.

Patříme mezi firmy, které svým zákazníkům i odběratelům naslouchají. Naše možnosti v oblasti, v které se pohybujeme, jsou ohraničeny jen Vašimi požadavky.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 60 %.

— www.justice.cz, 20.9.2018


  • KFD - plastová okna s.r.o.
    Plešnice 15
    330 33 Plešnice
    Česká republika
  • IČO: 41636066
  • DIČ: CZ41636066
KFD - plastová okna s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace