JIS, spol. s.r.o.

Pokud se někdo něčemu věnuje denně od roku 1991, může o sobě říci, že je v tom dobrý?

Zdaleka ne. Říci to mohou pouze ostatní – v našem případě vy, naši zákazníci. S obraty kolem 130 milionů ročně, čerstvými plány na vybudování nového areálu hliníkové výroby a nevysychajícím pramenem kladných referencí si troufáme říci, že se naši zákazníci vyjadřují zřetelně. Už dnes pracujeme na tom, aby naše kvality mohli čestně potvrdit i zítra.

Denně s vámi

Každý den se s vámi potkáváme v našich sedmi pobočkách, ale především v místě vašeho projektu, ať už je to doma nebo na pracovišti, při bezplatném zaměření, bezplatných konzultacích, montáži, záručním nebo pozáručním servisu. Denně vnímáme vaše názory, přání a potřeby a pokud narazíme na něco, co neumíme dnes, zítra vám to už nabídneme funkční a vyzkoušené. Bez vás bychom byli těžko nejlepší.

Poctivá výroba v České republice

Kde to mnozí vzdali a přesedlali na laciný dovoz, my rozšiřujeme výrobu přikoupením pozemků ve Zbuzanech, přímo na předměstí Prahy. Jak se kvalitou bojuje s konkurencí, kterou zajímá pouze nízká cena a vlastní zisk, se můžete kdykoliv přijít podívat osobně, na prohlídku vás srdečně zveme.

Naše záruky černé na bílém

V něčem možná uveříte našemu čestnému slovu, o něčem vás přesvědčí naše historie plná pozitivních referencí, ale na zbytek jsou tu naše akreditace a certifikáty. Přesvědčte se, že když vám něco slíbíme, žádná státní instituce není proti.


výrobní firma

Společnost vyrábí 70 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost JIS, spol. s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře, Zimní zahrady a pergoly a Fasády.


Máte dotaz nebo chcete společnosti JIS, spol. s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti JIS, spol. s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • JIS, spol. s r.o. (Jihočeská strojní spol. s r.o.)
    Sokolovská 454/126
    186 00 Praha
    Česká republika
  • IČO: 44268467
  • DIČ: CZ44268467
JIS, spol. s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace