Hörmann Česká republika, s.r.o.

Na trhu stavebních prvků jsou vrata, dveře, zárubně a pohony spojeny se jménem Hörmann – neboť v tomto oboru je skupina Hörmann předním evropským výrobcem. Tohoto postavení dosáhla neustálým růstem rodinného podniku trvajícím několik desetiletí.

Základní kámen dnešního podniku byl položen v 50. letech minulého století průmyslovou výrobou novodobých výklopných garážových vrat, vrat Berry. Od 60. let, kdy začal prudký rozvoj segmentu sekčních vrat pro garáže a průmyslové a komerční stavby, která šetří prostor a otevírají se svisle nahoru, se tomuto oboru věnuje i společnost Hörmann a neustále své výrobky inovuje. Dnes kromě známých klasických výrobků zahrnuje také rolovací, posuvná a rychloběžná vrata, domovní a vnitřní dveře, zárubně, pohony vrat a dveří, protipožární a protikouřové uzávěry, systémy nakládací techniky nebo systémy kontroly automatických posuvných dveří a příjezdů.


výrobní firma

Společnost vyrábí 70 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost Hörmann Česká republika, s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Dveře, Brány a ploty, Dodavatelé a výrobci a Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Hörmann Česká republika, s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Hörmann Česká republika, s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Hörmann Česká republika s.r.o.
    Středokluky 315
    252 68 Středokluky
    Česká republika
  • IČO: 25625993
  • DIČ: CZ25625993
Hörmann Česká republika, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace