Glass innovation

Společnost Glass Innovation s.r.o. se od svého založení zaměřuje na vývoj a použití technologií stmívatelných PDLC a SPD skel a folií pro široké možnosti jejich použití a to jak v interiéru, tak i v exteriéru.

 Již od samého začátku spolupracujeme s architekty a klienty na řešení nejvhodnějších postupů přípravy pro tyto technologie, tak abychom finální řešení uzpůsobili dle představy našich zákazníků. 

Mezi další nabízené produkty dále patří celo-hliníkové zárubně v široké škále provedení, laminovaná skla s nepřeberným množstvím vložných materiálů a dodávky celoskleněných konstrukcí, mezi něž patří například skleněné stěny, stříšky, sprchové kouty, zábradlí, dveře, aj. Děkujeme za Váš čas a doufáme, že Vás nabízené produkty zaujaly a těšíme se na případnou spolupráci


Společnost Glass innovation je zařazena v oborech činnosti Dveře a Sklo.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Glass innovation něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Glass innovation a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Glass innovation s.r.o.
    Anglická 2118/4
    787 01 Šumperk
    Česká republika
  • IČO: 1465244
  • DIČ: CZ01465244
Glass innovation
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace