GERBRICH

roce 1897 si náš předek, Josef Gerbrich (*1870), zřídil v Tišnově truhlářskou dílnu. Tradice truhlářského řemesla nebyla v rodu Gerbrichů nikdy přerušena.Současnou firmu, která se zabývá výrobou interiérových, protipožárních a bezpečnostních dveří.

Výrobní program je přizpůsobený i pro výrobu atypických výrobků včetně rámových stěn. Z malé truhlářské dílny, ve které začínal náš praděd, jsme vyrostli ve výrobní závod vybavený nejmodernějšími technologiemi.Naše výrobky můžete vidět na našich vzorkových prodejnách nebo navštívit některého z mnoha našich obchodních partnerů.Spokojenost našich zákazníků nám umožnila získat dlouholetou tradici a proto doufáme, že i vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Kvalita

Kvalita, precizní zpracování materiálů a individuální přístup k zákazníkům jsou hlavními důvody, proč si dveře GERBRICH zákazníci oblíbili.

Služby

Jinde nadstandardní servis, jako je poradenství, zaměření, doprava, montáž či záruční/pozáruční servis, je pro nás samozřejmostí.

Záruka

Na všechny výrobky poskytujeme standardní záruku 2 roky. Díky kvalitě materiálů a preciznímu zpracování vám ale dveře i zárubně vydrží sloužit dlouhá léta.

Tradice

Tradici truhlářského řemesla v rodu Gerbrichů založil už náš praděd. Od té doby se poctivé řemeslo a zkušenosti předávají z otce na syna.

výrobní firma

Společnost vyrábí 60 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost GERBRICH je zařazena v oborech činnosti Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti GERBRICH něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti GERBRICH a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • GERBRICH s.r.o.
    Nádražní 106
    679 63 Velké Opatovice
    Česká republika
  • IČO: 26961903
  • DIČ: CZ26961903
GERBRICH
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace