FINNPRODUCT, s.r.o.

FINNPRODUCT působí na českém trhu od roku 1992 jako výhradní zástupce finské firmy TEKNOS OY, která je jedním z největších výrobců barev a laků ve Skandinávi.

FINNPRODUCT působí na českém trhu od roku 1992 jako výhradní zástupce finské firmy TEKNOS OY, která je jedním z největších výrobců barev a laků ve Skandinávii. Stálost kvality barev je určena certifikátem ISO 9001.

Širokým sortimentem barev uspokojujeme potřeby jak stavebních firem, tak i průmyslu ocelářského, strojírenského a dřevařského.

FINNPRODUCT, s.r.o.

K této nabídce se připojuje i námi nabízená poradenská činnost, tónování barev na počkání, a to jak dle vlastních vzorkovníků firmy TEKNOS OY, tak i dle jiných např. RAL, NCS atd.

Šest továren na barvy firmy Teknos, jejich kompetentní personál a intenzivní výzkum dávají pevný základ pro dobrou službu zákazníkům.

Teknos je jeden z nejpřednějších skandinávských koncernů na výrobu průmyslových barev, se silnou pozicí jak ve stavebnictví, tak i u maloodběratelů.

Teknos dodává ekologicky nezávadné, vysoce kvalitní barvy, poskytuje služby zákazníkům, zajišťuje spolehlivé dodávky, spolu s konkurenceschopným a spolehlivým provedením.

Do Teknos Group patří továrny a přímá zastoupení ve Finsku, Norsku, Švédsku, Dánsku, Polsku, Anglii, Rakousku, Německu a Rusku. Teknos Oy má také dobře zavedený prodej barev prostřednictvím zprostředkovatelů a zástupců asi ve dvaceti evropských zemích.


  • FINNPRODUCT s.r.o.
    Husitská 705/54
    130 00 Praha
    Česká republika
  • IČO: 45312800
  • DIČ: CZ45312800
FINNPRODUCT, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace