COBRA, spol. s r.o.

COBRA spol. s r.o. je tradičním českým dodavatelem stavebního kování a to již od roku 1991.

COBRA spol. s r.o. je tradičním českým dodavatelem stavebního kování a to již od roku 1991.
V letošním roce již působí na českém trhu přesně 28 let. Její úspěch byl vždy postaven na kvalitních materiálech, precizní kvalitě zpracování a jedinečného servisu zaměřeného na zákazníka.
Značku COBRA najdete v úspěšných developerských, administrativních, hotelových a bytových projektech. Samozřejmostí je i široká řada menších projektů včetně spokojenosti koncového zákazníka. Kvalita jde ruku v ruce s perfektní cenovou politikou, která zaručuje dostupnost výrobků pro všechny typy zákazníků.

K doladění interiéru si můžete vybrat toto dveřní kování: bezpečnostní kování, dveřní zarážky, zadlabací zámky, cylindrické vložky, větrací mřížky a mnoho dalších. Naše dveřní doplňky k okování Vašich dveří jsou po více jak dvou desetiletí brány jako špička ve střední a vyšší třídě tohoto sortimentu.

Dále Vám můžeme nabídnout velice kvalitní dveřní kliky, které pocházejí převážně z Italské a Evropské distribuce. Dveřní kliky, kování a kliky na dveře Cobra jsou v české republice již brány jako tradiční výrobce s velice dobrou a spolehlivou pověstí. Jsme rádi, že jako jediní v celé ČR jsme se stali v roce 2013 oficiálním autorizovaným partnerem pro online prodej.

Díky propracovanému systému prodeje Vám na kování a kliky na dveře Cobra můžeme poskytnout nejlepší ceny na internetu. Dveřní kování a kliky Cobra můžete použít do všech Vašich projektů – byt, dům, chata, hotel, penzion, kanceláře.

COBRA přichází v roce 2016 s novou řadou designového kování a tím svůj sortiment doplňuje k naprosté dokonalosti.

Novinkou je nová řada kování CONVEX s pestrou škálou modelů a povrchových úprav. Tyto novinky i naše stávající řada jsou určeny pro širokou škálu našich zákazníků i k uspokojení velmi náročného klienta. Všechny naše výrobky jsou nabízeny za vynikající ceny, a jak říkáme v našem letošním sloganu „maximální kvalita za minimální ceny“.


Společnost COBRA, spol. s r.o. je zařazena v oborech činnosti Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti COBRA, spol. s r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti COBRA, spol. s r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • COBRA spol. s r.o.
    Pobřežní 249/46
    186 00 Praha
    Česká republika
  • IČO: 15887294
  • DIČ: CZ15887294
COBRA, spol. s r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace