Česko-slezská výrobní

Výroba obytných, sanitárních kontejnerů a objektů složených z kontejnerových modulů.

Česko-slezská výrobní, a.s. je expandující, dynamickou společností s obrovským potenciálem růstu, která zaměstnává více než 450 zaměstnanců a je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v okrese Jeseník. Společnost si váží svých zaměstnanců a snaží se jim vytvořit takové podmínky, které přispívají k jejich spokojenosti, profesnímu růstu, rozvoji odborných znalostí a dovedností.

Obchodování s kontejnery (prodej a pronájem) v celé Evropě je organizováno firmou CONTAINEX Container – Handelsgesellschaft m.b.H., která se v lednu 2018 stala 100% vlastníkem akciové společnosti Česko – slezská výrobní. Firma je součástí rakouského koncernu WALTER GROUP. Její finanční zázemí zabezpečuje naší společnosti odpovídající solventnost a umožňuje zabývat se tím podstatným, a to je výroba obytných a sanitárních kontejnerů a objektů složených z kontejnerových modulů.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 90 %.

— Dle poslední výroční zprávy, 21.9.2018


  • Česko-slezská výrobní,  a.s.
    Nerudova 438
    793 76 Zlaté Hory
    Česká republika
  • IČO: 25870599
  • DIČ: CZ25870599
Česko-slezská výrobní
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace