BATIMA API CZECH, k.s.

Batima je jedním z největších výrobců venkovních rolet v České republice.

Batima je jedním z největších výrobců venkovních rolet v České republice. Jsme rodinná firma, která na trhu se stínící technikou působí již 27 let.

Začali jsme venkovními roletami, roletovými schránkami, markýzami, žaluziemi, poté pokračovali provozem vlastní práškové lakovny. Zde lakujeme vlastní výrobky z hliníkových plechů a profilů, jako např. okna, dveře, ploty, brány, parapety, květináče, zábradlí, výlohy, slunolamy, hliníkové provětrávané fasády , pergoly a mnoho dalšího.

K výrobě rolet, zpracování a úpravám hliníku používáme vlastní stroje.

Zakládáme si na kvalitě, spolehlivosti, přesnosti a tradici. Vše pod jednou střechou, s vlastním vývojovým střediskem, sklady, techniky, architekty apod. Díky zakázkové výrobě je od nás každý výrobek originál.


výrobní firma

Společnost vyrábí 70 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost BATIMA API CZECH, k.s. je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře, Stínění, Zimní zahrady a pergoly a Brány a ploty.


Máte dotaz nebo chcete společnosti BATIMA API CZECH, k.s. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti BATIMA API CZECH, k.s. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • BATIMA API CZECH, k.s.
    Pod Harfou 933/72
    190 00 Praha
    Česká republika
  • IČO: 27634558
  • DIČ: CZ27634558
BATIMA API CZECH, k.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace