ARTOKNA

Naše firma ARTOKNA s.r.o. má dlouholeté zkušenosti v oblasti dodávek a montáží plastových, hliníkových i dřevěných euro oken a dveří.

Základem naší nabídky produktů v oboru výplní stavebních otvorů jsou právě okna. Celkově nabízíme ucelený souhrn kvalitních výrobků pro stavbu, nebo rekonstrukci. Pokud nejste rozhodnuti, jaký materiál pro vaše okna zvolíte, nevadí. Veškeré typy oken umíme barevně sladit a také samozřejmě nalézt nejen technologicky, ale také finančně nejpřijatelnější řešení.

Naše nabídka je komplexní včetně speciálních oken pro netypické použití a garážová vrata. Postaráme se o vaši realizaci nejen v oblasti výrobků, tedy oken a dveří, ale také služeb spojených s jejich výměnou. Základ tvoří kvalitní výroba, která je realizována zásadně na poloautomatických, nebo plně automatizovaných linkách pro výrobu oken a dveří. Kvalitní okno a dveře, je však nutné také kvalitně namontovat.

Naši montážní dělníci a pracovníci montážních skupin jsou pravidelně proškolováni. K montáži oken a dveří používáme výhradně materiály od renomovaných firem jako je TREMCO ILLBRUCK, EJOT a další. V současné době sledujeme stále se vyvíjející trendy v oboru montáží a kotvení plastových oken a euro-oken a přizpůsobujeme jim technologii našich montáží.

v nybídce máme i speciální okna pro netypické použití, garážová vrata


Společnost ARTOKNA je zařazena v oborech činnosti Okna a Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti ARTOKNA něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti ARTOKNA a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • ARTOKNA s.r.o.
    Juliánovské náměstí 3878/2
    636 00 Brno
    Česká republika
  • IČO: 28310004
  • DIČ: CZ28310004
ARTOKNA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace