ALUPRA, spol s.r.o.

Naše tradiční rodinná firma je starší než olympijské medaile, které náš národní tým vybojoval v Naganu – náš vznik se datuje k roku 1991. Od té doby sbíráme zkušenosti, rosteme a hlavně neustále vyrábíme.

Dnes vám vyhovíme i v případě, že se na nás obrátíte s žádostí o atypický rozměr předokenních rolet, rolovacích garážových a průmyslových vrat nebo rolovacích mříží.

Od roku 2000 máme výrobní halu v Loděnici u Berouna, která je vybavená špičkovými stroji a další technikou, bez které bychom se neobešli. Naši dlouholetí pracovníci zajišťují odbornou montáž především v našem regionu, ale nenecháme vás v úzkých, když se na nás obrátíte z jiného než Středočeského kraje nebo ze zahraničí. Samozřejmostí je prvotřídní záruční i pozáruční servis.


výrobní firma

Společnost vyrábí 70 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost ALUPRA, spol s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Stínění.


Máte dotaz nebo chcete společnosti ALUPRA, spol s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti ALUPRA, spol s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • ALUPRA, spol. s r.o.
    Smotlachova 580/1
    142 00 Praha
    Česká republika
  • IČO: 43002986
  • DIČ: CZ43002986
ALUPRA, spol s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace