ALUCAD Bohemia

ALUCAD Bohemia je výhradním distributorem systémových hliníkových profilů CORTIZO pro Českou republiku. Nabízíme komplexní sortiment hliníkových systémů pro závěsná okna a dveře, posuvná okna a dveře, zábradlí, fasády, světlíky a verandy atd.

Společnost CORTIZO se etablovala na trhu jako lídr hliníkových systémů pro architekturu a stavebnictví a to hlavně díky své rozhodující strategii investování do výzkumu a vývoje, což jí umožnilo vytvořit více než 50 systémů oken, fasád a systémů protisluneční ochrany poslední generace.

Vytváříme okna a fasády na míru pro každý architektonický projekt. Naše kreativita nám umožňuje esteticky a funkčně reagovat na každý požadavek ohledně stylu.

Vlastní dynamickou tvořivost využíváme k vytváření příjemných obytných prostor s důrazem na kvalitu.

Společnost CORTIZO svým působením zastřešuje apartmány, obytné domy, hotely, kanceláře, obchodní centra, univerzity, specializované prodejny, muzea, ale i architektonické projekty všeho druhu.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 90 %.

— Společnost se zabývá distribucí výrobků společnosti Cortizo jakožto výrobce., 21.9.2018


  • ALUCAD Bohemia s.r.o.
    Písková 43
    533 51 Pardubice
    Česká republika
  • IČO: 28774027
  • DIČ: CZ28774027
ALUCAD Bohemia
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace