ALARIS Czech Republic

Společnost Alaris Czech Republic, s. r o. byla založena současným jednatelem společnosti Radkem Pelzem v roce 1998. Jedná se o společnost zabývající se výrobou stínicího zařízení.

Ryze česká značka vznikla na základě negativních zkušeností při aplikacích slunolamů na stavby. Proto se naše společnost rozhodla skloubit své dosavadní zkušenosti a odstranit vady v typových řešeních slunolamů světových výrobců. V roce 2014 jsme naši výrobu rozšířili o výrobu hliníkových bioklimatických pergol, které představují unikátní systém moderního způsobu stínění.

Hlavním cílem společnosti je výroba kvalitních produktů, které buď přímo nebo prostřednictvím obchodních partnerů vedou ke spokojeným zákazníkům.

Společnost Alaris Czech Republic, s. r o. je výrobní firma, která se zabývá výrobou stínicího zařízení. Konkrétně se jedná o hliníkové slunolamy a bioklimatické hliníkové pergoly. Dlouholetá tradice na trhu nám přináší stále více zákazníků v podobě realizačních firem a konečných spotřebitelů. Často se stáváme i jedním z předních dodavatelů veřejných zakázek. Tak tomu bylo například v Gabonu a v Laosu, kde jsme se podíleli na výstavbě nemocnic, konkrétně na výrobě a montáži stínicího zařízení na budovách.

Můžeme se také pyšnit Certifikátem Ověřená firma v oblasti stínicí techniky, který nám každoročně uděluje Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST). V lednu roku 2018 se naše pergola stala vítězem v soutěži Realizace roku 2017, která byla rovněž realizována SVST.


výrobní firma

Společnost vyrábí 90 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost ALARIS Czech Republic je zařazena v oborech činnosti Stínění.


Máte dotaz nebo chcete společnosti ALARIS Czech Republic něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti ALARIS Czech Republic a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • ALARIS Czech Republic s.r.o.
    Chmelník 1157
    763 02 Zlín
    Česká republika
  • IČO: 1915037
  • DIČ: CZ01915037
ALARIS Czech Republic
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace