ABUS CZECH

Přední světový výrobce zabezpečovacích prvků.


Zařazení do mapy prodejců

Pro maloobchodníky zdarma nabízíme například podporu v podobě mapy prodejců na webu ABUS. Pro velkoodběratele máme připravené produktové fotografie a videa.

Podívat se mapu prodejců ABUS


100 % spolehlivé a kvalitní produkty

Produkty ABUS se vyrábějí v německých továrnách, procházejí náročnýmí testy v laboratořích a také jsou testovány celou řadou nezávislých institucí po celém světě.

Více o testování produktů ABUS


Dostatečná skladová zásoba

Produkty ABUS jsou dodávány z Německa, ale máme dostatečné skladové zásoby, takže většinu zboží odešleme na prodejnu do druhého dne.


Servis – podpora

Stávající obchodní partneři si cení toho, že jsme k dispozici, abychom jim poskytli v případě potřeby podporu. Máme na telefonu technického poradce a také mnoho informací na webu. Mezi servis patří také služby jako výroba náhradního klíče, sjednocení zámků na jeden klíč a další.


Marketingová podpora

Rádi věnujeme ceny do soutěží nebo se podílíme na zajímavých projektech.

S kým spolupracujeme?


Pravidelné cenové akce

Podpora prodeje jde ruku v ruce s cenou produktů. O největších cenových trhácích informujeme obchodní partnery emailem nebo na webshopu.

Aktuální slevy najdete na našem web-shopu


Patentované produkty, oceněné produkty

Produkty ABUS procházejí zkouškami v laboratořích a jsou testovány v nezávislých testech. To vše je záruka kvality a obsah hesla SECURITY MADE IN GERMANY.

Oceněné produkty ABUS


Systém stupňů zabezpečení uvedený přímo na obale výrobku

Produkty ABUS jsou skutečně kvalitní, není to jen prázdná fráze. Získávají ceny po celém světě, a především uznání zákazníků. Jednou z výhod je rychlá orientace zákazníky v tom, co hledá.

Více o stupních zabezpečení zde


Stojany, příbalové letáky v češtině, katalogy

Pokud budete chtít, tak vaši prodejnu zahltíme informacemi o našich produktech. Zadarmo dodáváme pevné a vkusné stojany na produkty ABUS, tištěné katalogy, letáčky, plakáty. Stejně tak je to vše on-line.

Přehled katalogů ABUS – online.


Skvělé reference produktů na domácím trhu

Produkty ABUS jsou skvěle hodnoceny mezi odborníky i zákazníky. Umisťují se na předních příčkách ve srovnávačích zboží a v odborných časopisech.


výrobní firma

Společnost vyrábí 60 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost ABUS CZECH je zařazena v oborech činnosti Dodavatelé a výrobci a Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti ABUS CZECH něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti ABUS CZECH a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • ABUS CZECH s.r.o.
    Sportovní 457
    252 50 Vestec
    Česká republika
  • IČO: 27639631
  • DIČ: CZ27639631
ABUS CZECH
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace