OKNOSTYL group, s.r.o. méně než minuta
Stojíte na začátku výstavby nebo rekonstrukce vaší nemovitosti? Pokud je pro vás letošní rok v tomto znamení, přinášíme vám informace o novince, kterou u nás můžete již nyní poptávat, a dodat tak stavbě zcela jedinečný a neokoukaný vzhled.
Novinka na českém trhu – lakované dřevodekory na plastových oknech

Pro plastová okna Veka máme k dispozici zcela nové dekory nanášené inovativní italskou technologií na všechny pohledové plochy rámů a křídel. Povrchová úprava je tvořena fólií s dřevodekorem, který je následně zalakován lesklým transparentním lakem podobně jako u hliníkových oken. Záruka na tuto povrchovou úpravu je stejná, jako na běžné technologie. Pro ukázku se můžete podívat na první dva dostupné dekory z této série, které ve spojení s technologií V-perfect vytváří dokonalý estetický celek.

Plastove okno v dekoru dreva

oknostyl

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě OKNOSTYL group, s.r.o., která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil OKNOSTYL group, s.r.o. nebo web oknostyl.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu OKNOSTYL group, s.r.o. a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  Díky moc za tuto inspiraci na to, jaké okna bych si měla pořídit. Nás právě čeká teď taková menší rekonstrukce a vyhledáváme si kdo, kde a za kolik by nám to mohl udělat a nebo, kde bychom sehnali levnější materiál. Docela nás zaujala stránka https://www.jis.cz s jejich cenami, ale i na tu Vámi doporučovanou se podíváme.

 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  Ano ano, také stojíme před rekonstrukcí a právě si vybíráme firmy, se kterými budeme spolupracovat a posléze to celé uděláme. Zatím se nám docela dost líbí firma http://pwinterier.cz a i oknostyl, které zde zmiňujete. Děkuji moc za inspiraci a určitě budeme rádi za další inspirace, protože té není nikdy dost.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace