ISOTRA méně než minuta

Společnost Isotra představuje pro sezonu 2019 hliníkovou pergolu LUKA s lákovým stíněním.

Hliníková látková pergola LUKA od firmy ISOTRA

Jsme rádi, že vám můžeme konečně představit naši absolutní novinku – Pergolu LUKA, která je estetickou ozdobou pro každou zahradu. Pokud vám chybí pohodlí moderního odpočinku na zahradě, u bazénu, jezírka či skalky nebo elegantní zastřešení předzahrádky restaurace či zimní zahrady jsou pergoly LUKA tou správnou volbou přesně pro vás.

Četli jste naše články na vylepšení zahrady v kategorii DŮM A ZAHRADA? Věříme, že díky našim tipům a produktům si vytvoříte zahradu svých snů.

logo_isotra

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě ISOTRA, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil ISOTRA nebo web isotra.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu ISOTRA a ona se vám sama ozve!

Tento článek tento týden nikoho neinspiroval, ale tento měsíc jich bylo celkem 1.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • František Klapal
  František Klapal

  Tyjo, musím uznat, že to nevypadá vůbec špatně. Jednoduché, ale efektivní řešení. Nějakou takovou pergolu bych na zahradě také chtěl. Ale prvně mají přednost jiné věci. Například takový přelivový bazén. Ten bych si chtěl pořídit příští rok. Už mám dokonce i jeden vybraný, konkrétně od https://www.albixon.cz/…y/prelivove/ Ti jsou prý co se bazénů týče jednička.

 • Kamca Cizkova
  Kamca Cizkova

  Jéé, to je krása! My s manželem chceme taky pořídit na naši zahradu nějakou pergolu, ať máme kde sedět i teď na podzim, když nebude extra velká zima. Teď jsem třeba na tomto webu: https://www.naturehikecz.cz/ koupila super hamaku, takže si tam uděláme i takový relaxačně zábavný koutek pro nás i pro děti. Myslím si, že to bude super!

 • Ladislav Novák
  Ladislav Novák

  To je moc krásná pergola! Přesně takovou nebo podobnou si také chceme co nejdříve pořídit. Přesně jak píšete, tak hlavně pro to příjemné posezení u zahradního jezírka. Zahradní jezírko už teď nově máme hotové. Zvolili jsme moderní styl jako dělají tady https://www.zahradnijezirka.net/ a proto si myslím že by se nám k němu vaše pergola přesně hodila :)

 • Jana Doležalová
  Jana Doležalová

  Takovou podobnou pergolu budeme mít na zahradě a moc se na to těším. Hlavně s blížícím se létem ji velmi využijeme, už to vidím – my s manželem odpočíváme a synové si hrají na vojáky s army oblečením od https://armik.cz , prostě idylické léto, jen ještě ten bazén chybí, tak snad se i toho dočkám.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace