ALARIS Czech Republic

Společnost Alaris Czech Republic, s. r o. byla založena současným jednatelem společnosti Radkem Pelzem v roce 1998. Jedná se o společnost zabývající se výrobou stínicího zařízení.

Ryze česká značka vznikla na základě negativních zkušeností při aplikacích slunolamů na stavby. Proto se naše společnost rozhodla skloubit své dosavadní zkušenosti a odstranit vady v typových řešeních slunolamů světových výrobců. V roce 2014 jsme naši výrobu rozšířili o výrobu hliníkových bioklimatických pergol, které představují unikátní systém moderního způsobu stínění.

Hlavním cílem společnosti je výroba kvalitních produktů, které buď přímo nebo prostřednictvím obchodních partnerů vedou ke spokojeným zákazníkům.

Společnost Alaris Czech Republic, s. r o. je výrobní firma, která se zabývá výrobou stínicího zařízení. Konkrétně se jedná o hliníkové slunolamy a bioklimatické hliníkové pergoly. Dlouholetá tradice na trhu nám přináší stále více zákazníků v podobě realizačních firem a konečných spotřebitelů. Často se stáváme i jedním z předních dodavatelů veřejných zakázek. Tak tomu bylo například v Gabonu a v Laosu, kde jsme se podíleli na výstavbě nemocnic, konkrétně na výrobě a montáži stínicího zařízení na budovách.

Můžeme se také pyšnit Certifikátem Ověřená firma v oblasti stínicí techniky, který nám každoročně uděluje Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST). V lednu roku 2018 se naše pergola stala vítězem v soutěži Realizace roku 2017, která byla rovněž realizována SVST.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 90 %.

— Dle posledního veřejně dostupného výkazu zisků a ztrát, 21.9.2018


  • ALARIS Czech Republic s.r.o.
    Chmelník 1157
    763 02 Zlín
    Česká republika
  • IČO: 1915037
  • DIČ: CZ01915037
ALARIS Czech Republic
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace