Window Holding

Společnost Window Holding a.s. vznikla spojením a právní fúzí tří nejvýznamnějších výrobců otvorových výplní v České republice, čímž se stala největším výrobcem oken na českém trhu.

Během krátkého období dokázala společnost Window Holding zvýšit tržní podíl na tuzemském trhu a v současné době je jednou z nejlépe prosperujících okenářských společností v České republice. Společnost prezentuje dvě značky Vekra a Otherm  a může se pyšnit svými moderními závody v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a na Moravě v Zašové.  

Více o společnosti…


výrobní firma

Společnost vyrábí 90 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost Window Holding je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře, Stínění, Zimní zahrady a pergoly, Brány a ploty a Fasády.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Window Holding něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Window Holding a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Window Holding a.s.
    Hlavní 456
    250 89 Lázně Toušeň
    Česká republika
  • IČO: 28436024
  • DIČ: CZ28436024
Window Holding
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace